Top 3 meshkujt e veshur më bukur në mbrëmjen Oscar. Kush ze vendin e parë?! [FOTO]

Monday, 27 February 2017 13:44
Tani që e dini se cilat ishin femrat e veshura më bukur në tapetin e kuq, e kanë rradhën meshkujt.

Çmimet Oscar 2017: Yjet që shkëlqyen dhe ato që "lanë nam" në tapetin e kuq [FOTO]

Monday, 27 February 2017 11:17
Ceremonia më e rëndësishme e kinematografisë e Academy Awards  u mbajt mbrëmjen e djeshme në teatrin Dolby në Los Angelos.

Vajza! Do të dashuroheni me këtë bojë të re flokësh që ndryshon ngjyrën [VIDEO]

Sunday, 26 February 2017 21:00
Jeni të apasionuara pas ndryshimeve të shpeshta të ngjyrës së flokëve? Deri tani e keni vrarë shumë mendjen për ngjyrën…

12 modelet perfekte të flokëve për femrat e çdo moshe [FOTO]

Sunday, 26 February 2017 18:35
Ekzistojnë modele flokësh për çdo moshë në gjendje të nxjerrin në pah imazhin e femrave duke evidentuar pikat e forta…

Harrojini veshjet në Brit Awards, ishin aksesorët ato që na lanë me gojë hapur [FOTO]

Friday, 24 February 2017 19:10
Edhe pse veshjet në tapetin e kuq lanë për të dëshiruar, jo çdo aspketiI tyre ishte edhe aq keq. Nëse…

Kylie e Kendall thuhet se kanë vjedhur modelin e sandaleve që kanë hedhur në treg, nga kjo firmë

Thursday, 23 February 2017 11:01
Çfaaaarë?! Kendall dhe Kylie kanë marrë meritat për një ide që nuk është e tyre?

Si me magji! Flokët tuaj mund të ndryshojnë ngjyrë sipas temperaturës [VIDEO]

Wednesday, 22 February 2017 14:06
 Ju kujtohet filmi “The Craft”, ku katër shtriga uleshin në formë rrethi dhe përdornin magjinë e tyre për të ndryshuar…

Kylie dhe Kendall Jenner me një linjë të re veshjesh dhe çmimet do jenë të përballueshme [FOTO]

Wednesday, 22 February 2017 11:00
Për të gjithë ju njerëz që doni të visheni si Kylie dhe Kendall Jenner, kemi lajme të mira!

Modelet e flokëve për meshkuj sipas formës së fytyrës [FOTO]

Tuesday, 21 February 2017 15:41
Është një fakt më së i njohur se prerja e flokëve që i shkon më shumë formës së fytyrës suaj…

Mësime nga pasarela: 7 modele flokësh për t’i provuar tani!

Monday, 20 February 2017 15:48
Nuk ka asgjë të keqe t’i mbash flokët të kapura topuz, por nuk mund të mos provoni këto modele të…

Për herë të parë Vogue e Parisit do ketë në kopertinë modele transgjinore [FOTO]

Monday, 20 February 2017 12:46
Një “femër fatale” që ndodhi të lindë mashkull.
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll