Street Style: Ja veshjet më të bukura gjatë Javës së Modës në Milano [FOTO]

Monday, 25 September 2017 18:16
Nga një sfilatë tek tjetra, java e modës në Milano është e mbushur plot me ngjyra nëpër rrugët e qytetit.…

Moschino vesh modelet si buqeta lulesh [FOTO]

Friday, 22 September 2017 12:36
Kur Jeremy Scott, drejtuesi artistik i Moschino, prezanton koleksionet e tij, dihet se do ketë diçka ndryshe në pasarelë. Për…

Gigi, Bella dhe Anwar Hadid sfilojnë për herë të parë në të njëjtën pasarelë [VIDEO]

Wednesday, 20 September 2017 12:05
Java e Modës në Londër premton surpriza! Nuk kishte ndodhur ndonjëherë më parë që tre modelë me lidhje gjaku ndërmjet…

E imagjinoni të visheni me këto "fustane nusesh"? [FOTO]

Tuesday, 19 September 2017 13:06
OH! Ndërsa moda ecën me shpejtësinë e erës, dizenjuesit përpiqen të ngadalësojnë rrjedhën me koleksionet e tyre Couture në Paris…

Çmimet Emmy 2017: Si u shfaqën yjet në tapetin e kuq [FOTO]

Monday, 18 September 2017 11:52
Eventi i 69-të i Çmimeve Emmy, u mbajt mbrëmjen e djeshme në Los Anxhelos.Ndërkohë që serialet Big Little Lies dhe…

12 momentet kulminante të Javës së Modës në New York [FOTO]

Thursday, 14 September 2017 18:39
Tani që koleksioneve të Pranverë/Verë 2018 iu erdhi fundi në New York, poi u kthehemi edhe njëherë nga fillimi për…

Gigi Hadid pëson një incident në pasarelë, Bella i vjen në ndihmë [FOTO/VIDEO]

Tuesday, 12 September 2017 16:28
As një supermodele si Gigi hadid nuk mund t’i shpëtojë incidenteve në pasarelat e modës. Teksa sfilonte për shfaqjen e…

Çdo gjë që duhet të dini për Fenty Puma pranverë 2018 nga Rihanna [FOTO]

Monday, 11 September 2017 15:46
Rihanna-s i pëlqen adrenalina dhe rreziku, kjo duket mjaft mirë edhe në koleksionin e saj më të fundit. Shfaqja për…

Rihanna dhe Beyonce po rikthejnë këtë tendencë mode [FOTO]

Saturday, 09 September 2017 18:55
Ato janë dy ndër femrat me më shumë influencë në botën femërore.

Koleksioni i Raf Simons për Calvin Klein frymëzohet nga Warhol dhe filmat horror [FOTO]

Friday, 08 September 2017 14:45
Plus Kaya Gerber (vajza e Cindy Crawford) modelon për herë të parë në pasarelë. Mbrëmjen e djeshme Raf Simons prezantoi…

10 Trendet për vjeshtë/dimër 2017 që të gjithë duhet t'i mbajnë shënim [FOTO]

Wednesday, 06 September 2017 12:48
Trendet e vjeshtë/dimër 2017 premtojnë lajmë të mira për garderobën tuaj. Pse? Epo, ndryshe nga sistemi i vjetër ku një…

Kit Harington dhe Emilia Clarke kërcejnë në rrugët e Napolit për Dolce & Gabanna [VIDEO]

Sunday, 03 September 2017 12:43
Dolce & Gabanna ka ribashkuar edhe njëherë aktorët e famshëm të serialit Game Of Thrones, por këtë herë në Napoli.…
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll