INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rikthehet në mode ''TRENDI'' që pëlqejnë të gjitha gocat!

Rikthehet në mode ''TRENDI'' që pëlqejnë të gjitha gocat!

Publikuar më: 12:35 08-09-2019

Karficat janë kthyer në një nga trendet më të fundit të flokëve që po i shohim kudo. Këtë vit nuk ka asnjë përjashtim me dy tendenca të qarta që shkëlqejnë metra larg. E para është ngjyra e karamel që ka qenë zgjedhja e fashionistave te reja dhe të “vjetra”. Tendenca e dytë që kapet në mënyrë të qartë aksesorëve për të zbukuruar flokët. Me siguri dukesha e Kembrixhit Kate Middleton është prapa kësaj pasi e kemi parë duke vendosur akoma më shumë aksesorë se vetëm kapelet.

Article Logic
Execution time: 0.0033609867095947