INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Jeni ende në kërkim për bikinit e duhura për këtë verë? Frymëzohuni nga vajzat tona VIP shqiptare [FOTO]

Jeni ende në kërkim për bikinit e duhura për këtë verë? Frymëzohuni nga vajzat tona VIP shqiptare [FOTO]

Publikuar më: 17:22 14-07-2019

Ndonëse disa e kanë filluar zyrtarisht sezonin e plazhit dhe të pushimeve, ka të të tjerë (si ne) që janë mbyllur në zyrën e punës dhe ëndërrojnë sikur të ishin tani pranë detit duke dëgjuar zhurmat e dallgëve.

Nëse ju jeni tek kategoria e dytë, kjo do të thotë që ende si keni blerë bikinit që do vishni kur të merrni pushimet dhe të shkoni në plazh.

Nëse po shfletoni nëpër revista (ndonëse kjo është pak tradicionale dhe old fashioned), ose po bëni scroll në Instagram apo në Pinterest për të parë dhe për t’u frymëzuar se çfarë rroba-banjo të blini, ne ua kemi kërsyer këtë punë.
Duke bërë një udhëtim në Instagramin e vajzave tona VIP shqiptare kemi grumbulluar disa bikini që do të ishin ideale për t’i bërë tuajat. Ato në këtë mënyrë na kanë treguar edhe tendencat më të fundit për sa i përket rroba-banjove për këtë verë.

 

View this post on Instagram

wish you were here ?

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

View this post on Instagram

Go to my profile to shop my swimwear ??

A post shared by Raimus ™ (@rashelkolaneci) on

View this post on Instagram

?

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

View this post on Instagram

?

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

View this post on Instagram

made in Albania @aurelahoxhaswim ♥️

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

View this post on Instagram

? #novababe @fashionnova

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj) on

Article Logic
Execution time: 0.0058941841125488