radio TV

 


E dhimbshme. Vdes në urgjencën e QSUT-së, foshnja 4 muajshe. Policia padit babin e fëmijës

26 Sep 2017

E dhimbshme. Vdes në urgjencën e QSUT-së, foshnja 4 muajshe. Policia padit babin e fëmijës

Një foshnjë 4-muajshe ka humbur jetën në urgjencën e pediatrisë. Ngjarja ka ndodhur një ditë më parë, në...

Deputeti i PD-së ngre alarmin: 8000 studentë rrezikojnë shkollën për këtë arsye

26 Sep 2017

Deputeti i PD-së ngre alarmin: 8000 studentë rrezikojnë shkollën për këtë arsye

Pak  ditë nga nisja e vitit të ri akademik, deputeti demokrat Lucciano Bocci ka deklaruar se  gati 8...

Vasili :LSI do votojë kundër ligjeve që do shqyrtohen të enjten në Kuvend

26 Sep 2017

Vasili :LSI do votojë kundër ligjeve që do shqyrtohen të enjten në Kuvend

Kryetari i grupit parlamentar të LSI, Petrit Vasili, pas mbledhjes se grupit parlamentar deklaroi publikisht votën kundër, të...

Ethet e zgjedhjeve në Maqedoni. LSDM dhe VMRO joshin votuesit shqiptarë [VIDEO]

26 Sep 2017

Ethet e zgjedhjeve në Maqedoni. LSDM dhe VMRO joshin votuesit shqiptarë [VIDEO]

Ethet e garës politike për zgjedhjet lokale të 15 tetorit kanë filluar të ndihennë Maqedoni. Partitë kryesore maqedonase...

INNEWS Read More


EVERYTHING ABOUT CELEBRITIES
Këngëtarja shqiptare poston foton pa make up,  por i habit të gjithë [FOTO]

26 Sep 2017

Këngëtarja shqiptare poston foton pa make up, por i habit të gjithë [FOTO]

Emri i saj shpesh është lakuar për linjat seksi dhe fotot provokuese.

Ja çfarë bën Xhensila pasi kthehet nga muaji i mjaltit [VIDEO]

26 Sep 2017

Ja çfarë bën Xhensila pasi kthehet nga muaji i mjaltit [VIDEO]

Pas ditëve intensive të dasmës, Xhensila dhe Besi u nisën në muajin e mjaltit.

5 muajshe shtatzënë, Kylie Jenner tregon  barkun dhe zbulon  gjininë e fëmijës [FOTO]

26 Sep 2017

5 muajshe shtatzënë, Kylie Jenner tregon barkun dhe zbulon gjininë e fëmijës [FOTO]

Klani Kardashian gjithnjë ka qenë në qendër të vëmëndjes, por këtë herë është e vogla e familjes kryefjala...

Pas komentueses, edhe ky vip i kundërvihet  Rudina Magjistarit: Linda, vështirë  të të kuptojnë ata me horizont të limituar [FOTO]

26 Sep 2017

Pas komentueses, edhe ky vip i kundërvihet Rudina Magjistarit: Linda, vështirë të të kuptojnë ata me horizont të limituar [FOTO]

E ftuara e radhës në emisonin e Rudina Magjistarit bëri mjaft zhurmë në mdia.

Read More


EVERYTHING YOU NEED TO KNOW
Keni probleme me rënien e flokëve? Konsumoni këto ushqime

26 Sep 2017

Keni probleme me rënien e flokëve? Konsumoni këto ushqime

Rënia e flokëve është një tmerr i vërtetë, në këtë artikull do të zbuloni mënyrën më të mirë...

Njerëzit e martuar nuk duhet ta bëjnë kurrë këtë gjë. Kujdes!

26 Sep 2017

Njerëzit e martuar nuk duhet ta bëjnë kurrë këtë gjë. Kujdes!

Një kërkim i ri shkencor ka dalë në përfundimin se të shkoni për të fjetur të inatosur do...

Këto janë 3 gjërat që mendon ish-i për ju. Shumë interesante!

26 Sep 2017

Këto janë 3 gjërat që mendon ish-i për ju. Shumë interesante!

Sapo ndahet një çift, secili në mendjen e vet mendon gjëra të ndryshme.

Tërhiqeni seksualisht nga miku  juaj? Bëni këto 3 gjëra sa më shpejt!

26 Sep 2017

Tërhiqeni seksualisht nga miku juaj? Bëni këto 3 gjëra sa më shpejt!

Kjo është një temë e cila i prek njerëzit kudo në botë.

Read More