cliven banner
radio TV

 


Horror! Nuk do ta besoni si bëhen çantat më të njohura e më të shtrenjta në treg [VIDEO]

27 Feb 2017

Horror! Nuk do ta besoni si bëhen çantat më të njohura e më të shtrenjta në treg [VIDEO]

Organizata më e madhe në botë për mbrojtjen e të drejtave të kafshëve, “PETA”, me rreth 5 milion...

Banorët e Zharrëzës triumfojnë! Qeveria nis vlerësimin e dëmeve [FOTO]

27 Feb 2017

Banorët e Zharrëzës triumfojnë! Qeveria nis vlerësimin e dëmeve [FOTO]

Rruga e gjatë 3-ditore nga Zharrëza në Tiranë, dhe protesta në qiell të hapur e banorëve të Zharrëzës...

Ia rrahën vajzat pse shkuan në protestën e PD-së, babai ka një apel për ministrin Tahiri, Basha vendos ultimatum

27 Feb 2017

Ia rrahën vajzat pse shkuan në protestën e PD-së, babai ka një apel për ministrin Tahiri, Basha vendos ultimatum

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në fjalën e tij te “Çadra e Lirisë” ditën e sotme, bëri...

Populli më dembel në Botë, nuk do ta besoni kush është... [VIDEO]

27 Feb 2017

Populli më dembel në Botë, nuk do ta besoni kush është... [VIDEO]

Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë destinacioni i ëndrrave për shumë europianë, por ajo që i pret nëse...

INNEWS Read More


EVERYTHING ABOUT CELEBRITIES
“E nxjerr gjoksin sa herë të dua!”,  Albërie Hadërgjonaj “zhvishet” para Çanit [FOTO]

27 Feb 2017

“E nxjerr gjoksin sa herë të dua!”, Albërie Hadërgjonaj “zhvishet” para Çanit [FOTO]

Albërie Hadërgjonaj është kritikuar javën e kaluar ku u shfaq në mbrëmjen e parë të spektaklit YFSF me...

19 vite larg familjes! E vërteta e martesës në distancë së Aleksandër Gjokës [FOTO]

27 Feb 2017

19 vite larg familjes! E vërteta e martesës në distancë së Aleksandër Gjokës [FOTO]

Aleksandër Gjoka që prej 19 vitesh, pikërisht që nga viti 1998, jeton larg familjes së tij, e cila...

Gerta Heta, historia e dhimbshme e një “love story” [FOTO]

27 Feb 2017

Gerta Heta, historia e dhimbshme e një “love story” [FOTO]

E njohur si prezantuese në radio dhe televizion, këngëtare, kryeredaktore dhe autore programesh, Gerta Heta ka qenë e...

Read More


EVERYTHING YOU NEED TO KNOW
Ja çfarë ndodhi në party-n  “post –OSCAR”  të organizuar nga Vanity Fair  [FOTO]

27 Feb 2017

Ja çfarë ndodhi në party-n “post –OSCAR” të organizuar nga Vanity Fair [FOTO]

Pas ceremonisë së çmimeve OSCAR,yjet e Holliwood-it vazhduan me after party-n e organizuar nga Vanity Fair.

Perceptimi për trupin perfekt të femrës ka ndryshuar ndër vite. Çfarë quhej seksi atëherë e çfarë tani [FOTO]

27 Feb 2017

Perceptimi për trupin perfekt të femrës ka ndryshuar ndër vite. Çfarë quhej seksi atëherë e çfarë tani [FOTO]

Mbi cilat kritere mbështetemi për të përcaktuar nëse dikush është i bukur?

10 gjërat e çuditshme që bëjnë një mashkull të fiksohet pas një femre me të vërtetë

27 Feb 2017

10 gjërat e çuditshme që bëjnë një mashkull të fiksohet pas një femre me të vërtetë

1- Personaliteti juaj. 2- Aroma juaj. 3- Kur ju e lavderoni. 4- Makeup-i dhe flokët tuaja. 5- Kush ju mund...

Keni lidhje në distancë? Bëni këto 5 gjëra për ta ruajtur lidhjen tuaj

27 Feb 2017

Keni lidhje në distancë? Bëni këto 5 gjëra për ta ruajtur lidhjen tuaj

“Mos e vazhdo një marrëdhënie në distancë sepse kurrë nuk do të funksionojë”. Këtë jemi mësuar të dëgjojmë ...

Read More