INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Telashe të tjera?! Modelja e njohur zbulon tradhtinë që Ronaldo i bëri Georginës: Bëmë seks, më goditi…

Telashe të tjera?! Modelja e njohur zbulon tradhtinë që Ronaldo i bëri Georginës: Bëmë seks, më goditi…

Publikuar më: 11:37 06-09-2021

“Unë u lëndova nga mënyra se si ai më hodhi tutje, duke më bllokuar në Instagram pasi flinim bashkë. Edhe tani më dhemb akoma”. Kështu ka deklaruar një modele, e cila pretendon se ka pasur një lidhje me futbollistin e famshëm, Cristiano Ronaldo, pak para se të njihej me Georgina Rodriguez.

Madje 25-vjeçarja, Natacha, e ka paralajmëruar modelen e famshme që të ketë kujdes tani që futbollisti 36-vjeçar ndodhet në Mançester, pasi mund të përfundojë si ajo.“The Sun” shkruan se Ronaldo, i cili kthehet në Mançester United kundër Newcastle të shtunën, thuhet se i ka dërguar mesazhe fshehurazi Natacha Rodriguez, për dy muaj para se të flinte me të, jo shumë kohë pasi u takua me partneren e tij 27-vjeçare, Georgina Rodriguez.

Ndërkohë ylli i televizionit ka rrëfyer për “The Sun” se i janë dashur katër vite për të kapërcyer këtë fakt, pasi Ronaldo e bllokoi atë nga jeta e tij.

“Cristiano më hodhi si një tullë, ai mund ta bëjë të njëjtën gjë me Georginën. Futbollistët profesionistë marrin shumë vëmendje nga gratë e bukura. Do të jetë njësoj në Mançester, ashtu siç ishte në Europë. Ronaldo do të ishte në kapje e madhe për këdo dhe Georgina duhet ta mbajë nën kontroll nëse do të ketë besim mes tyre dhe një të ardhme për ta”, tha ajo.

Natacha ka zbuluar se futbollisti i famshëm ka kontaktuar me të në vitin 2015, kur ai ishte beqar pasi u nda nga modelja ruse, Irina Shayk.Ajo i dërgoi Ronaldos një fotografi të saj në “Instagram” shoqëruar me fjalët: “Puthje e madhe”.“Ishte ora 1 e mëngjesit dhe e bëra si shaka. Kurrë nuk e kisha menduar se do të përgjigjej. Por në orën 6 të mëngjesit,ai më dërgoi një mesazh dhe gjërat shkuan më tej”, tha Natacha për “The Sun”.

sab.png

 

roni.png

Article Logic
Execution time: 0.0038020610809326