INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Besojeni ose jo, takimi i Ronaldos me këtë personazh të njohur u shoqërua nga kjo këngë SHQIPTARE!

Besojeni ose jo, takimi i Ronaldos me këtë personazh të njohur u shoqërua nga kjo këngë SHQIPTARE!

Publikuar më: 16:39 30-12-2020

Videoja e Ronaldos me Burak Ozdemir u shfaq me këngën e dy artistëve shqiptarë në TikTok.  Përveç Nusret, një tjetër kuzhinier turk, njihet në mbarë botën dhe bëhet fjalë për Burak Ozdemir. Ozdemir, së fundi është takuar me Cristiano Ronaldon, të cilin e mirëpriti në restorantin e tij.

Ai ka gatuar për futbollistin, ndërsa kishte rastin edhe të realizonte disa fotografi e video bashkë me të. Në një prej këtyre videove, të publikuara në TikTok, në sfond dëgjohet kënga e dy artistëve shqiptarë, Ardian Bujupit dhe Capital t.

Projekti në fjalë është “Andiamo”. që numëron mbi 92 milionë klikime në kanalin YouTube.

@cznburak

Cristiano Ronaldo ve Czn Burak Dubai?❤️ #cznburak #ronaldo #dubai

♬ original sound - Laibybaby - ??????????
Article Logic
Execution time: 0.0046119689941406