INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Për performancën provokuese dhe afrimitetin e saj me djemtë e “Për’Puthen”, e ëma e Melisës ka dy fjalë për të thënë!

Për performancën provokuese dhe afrimitetin e saj me djemtë e “Për’Puthen”, e ëma e Melisës ka dy fjalë për të thënë!

Publikuar më: 14:33 30-12-2020

E ëma e Melisës, e pranishme në studion e “Për’Puthen”, tha se fillimisht nuk ka qenë dakord që vajza e saj të ishte pjesë e emisionit, ndërsa tha se lejen Melisa e kishte marrë nga i ati. Ndërkohë, e pyetur në lidhje me performancën provokuese të Melisës, e ëma tha se duke e njohur të bijën tha se nuk e befasoi. Ajo u shpreh se dhe afërsinë me djemtë në takime, Melisa e ka për faktin se ajo është gjithnjë vetvetja.

Më konkretisht e ëma e Sindit është shprehur se:

Duke njohur Melisën, nuk më befasoi. Ajo është shumë e drejtpërdrejtë. Afrimiteti i saj me djemtë, ka qenë i komentuar sepse Melisa, siç i ndjenë, ashtu i ka patur takimet, nuk ka protokolle në takime. Melisa është vajzë lozonjare, tregoi karakterin saj, por në asnjë moment nuk ra pre. Mentaliteti është i joni, por jemi munduar të ecim me ritmin e kohës dhe sa kohë kemi pranuar që ajo të vijë në emision, do të ketë të papritura.

Article Logic
Execution time: 0.0035209655761719