INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E kritikuan se merr më shumë PARA se mjekët, Ronaldo bën gjestin e madh për luftën kundër CORONAVIRUS?! Ja e vërteta! [FOTO]

E kritikuan se merr më shumë PARA se mjekët, Ronaldo bën gjestin e madh për luftën kundër CORONAVIRUS?! Ja e vërteta! [FOTO]

Publikuar më: 15:01 15-03-2020

Pas polemikave që mjekja italiane bëri me deklaratën e saj për pagesat e lojtarëve të futbollit në krahasim me atë të mjekëve, Cristiano Ronaldo shprehet se të gjithë hotelet e tij do të kthehen në spitale, raportojnë mediat.

Sulmuesi portugez shprehet se prej javës së ardhshme, të gjitha hotelet e tij në Portugali do të shërbejë si karantinë për të gjithë personat e infektuar nga COVID-19 dhe nuk do të paguajnë absolutisht asgjë.

Mirëpo e vërteta nuk është kështu pasi drejtuesit e hoteleve të futbollistëve kanë reaguar duke i mohuar këto zëra dhe duke u shprehur se do të mbeten hotele dhe s'do kthehen në karantina.

FAGTTQT.png

Article Logic
Execution time: 0.0033018589019775