INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas shumë kohësh, ENCA i përgjigjet pyetjes për NOIZY-n: I mungoj…[FOTO]

Pas shumë kohësh, ENCA i përgjigjet pyetjes për NOIZY-n: I mungoj…[FOTO]

Publikuar më: 14:04 15-03-2020

Të gjithë e mbani mend se çfarë marrëdhënie kishin para disa vitesh Noizy dhe Enca. Përveç se miq të mirë, ata ishin bashkëpunëtorë të suksesshëm, mirëpo marrëdhënia e tyre u prish. Ata nuk i kursyen ngacmimet në rrjetet sociale, mirëpo së fundmi dikush prej ndjkësve e ka pyetur Encën për Noizyn pasi ky i fundit ia përmend emrin në mbrëmje muzikore.

”Po atij i mungoj”, u shpreh Enca duke vendosur një emoji zemre të thyer.

ecaty.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0032150745391846