INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U kapën MAT, Oriola Marashi në pushime me futbollistin seksi të Kombëtares Shqiptare?! Ja FOTOT!

U kapën MAT, Oriola Marashi në pushime me futbollistin seksi të Kombëtares Shqiptare?! Ja FOTOT!

Publikuar më: 16:07 15-03-2020

Koronavirus ka “pushtuar” të gjithë Europën dhe ndalimi I zhvillimit të ndeshjeve të futbollit është një ndër masat e marra nga shumë shtete. Këtu përfshihet dhe Kroacia ku në kampionatet elitare por jo vetëm aktivizohen shumë shqiptarë. Një prej tyre është edhe futbollisti I Kombëtares, Eros Grezda i cili si duket ndodhet në vetkarantinim në Budapest.

Mediat rozë janë vënë pas lojtarit dhe kanë zbuluar detajin se futbollisti është duke kaluar këtë moment së bashku me modelen shqiptare Oriola Marashi. Indiciet për këtë gjë janë nga fakti se të dy personazhet kanë hedhur foto nga Budapest para disa ditësh.

patjet.png

budes.png

 

Siç mund ta shihni në këtë foto, është një mashkull i cili i bën foto Oriolës dhe të gjitha dyshimet të çojnë te Eros Grezda.

ORIOLA.png

Jo vetëm për faktin që ata kanë publikuar foto nga Budapesti, por muaj më parë u kapën mat nga “indeksonline” në pushime në Meksikë.

 

BUSSINER.jpg

Nuk e mohojmë dot që shkojnë shumë bashkë.

 

Article Logic
Execution time: 0.0060060024261475