INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upsss! Modelja e njohur “demaskon” Ronaldon: Ia lashë SEEN sepse…[FOTO]

Upsss! Modelja e njohur “demaskon” Ronaldon: Ia lashë SEEN sepse…[FOTO]

Publikuar më: 13:05 28-12-2019

Së fundmi, një modele ruse ka bërë një deklaratë që ka marrë vëmendjen e shumë mediave botërore. Modelja Viktoria Odintcova ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin “Makarena”. Prej andej, ajo ka treguar se disa kohë më parë Ronaldo i dërgoi një mesazh që të njiheshin më shumë. Por modelja u shpreh se ia la atij “seen” mesazhin dhe më pas e fshiu. “Pak kohë më parë, Cristiano Ronaldo më shkruajti mesazh privat në Instagram, por unë nuk iu përgjigja, madje e fshiva mesazhin. Sigurisht që nuk i dhashë një shans të vetëm. Njoh vajza të tjera të cilave ai i ka shkruar, kështu që menjëherë kuptova se si ishin gjërat dhe çfarë ai dëshironte të bënte”, tregoi modelja.

cind.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035738945007324