INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
PORNHUB zbulon 10 futbollistët që janë kërkuar më shumë! Të parin e morëm me mend, por do të habiteni me të tretin [FOTO]

PORNHUB zbulon 10 futbollistët që janë kërkuar më shumë! Të parin e morëm me mend, por do të habiteni me të tretin [FOTO]

Publikuar më: 15:18 23-08-2019

Kush janë lojtarët më të kërkuar në Pornhub? Është një pyetje, përgjigjen e së cilës shumë fansa të futbollit do donin ta dinin dhe më në fund e kemi një përgjigje.

Sajti i njohur për videot porno ka publikuar listën me 10 lojtarët më të kërkuar dhe me siguri shumë emra s’do t’ju surprizojnë, por Mauro Icardi që renditet i 3-ti, po, ndoshta ndikon Wanda Nara.

10 | David Beckham

bekh.jpg

 

9 | Karim Benzema

benz.jpg

 

8 | Raheem Sterling

sterl.jpg

 

7 | Eden Hazard

gaz.jpg

 

6 | Paulo Dybala

dyb.jpg

 

5 | Kylian Mbappe

mbappe.jpg

 

4 | Alexis Sanchez

san.jpg

 

3 | Mauro Icardi

icardi.jpg

 

2 | Lionel Messi

messi.jpg

 

1 | Cristiano Ronaldo

ronie.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0035400390625