INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Si Kylie Jenner dhe Tayna! Oriola Marashit i bëjnë surprizën që çdo femër do e donte! Kush është autori?! [VIDEO]

Si Kylie Jenner dhe Tayna! Oriola Marashit i bëjnë surprizën që çdo femër do e donte! Kush është autori?! [VIDEO]

Publikuar më: 16:38 23-08-2019

Modelja Oriola Marashi është një prej femrave më të pëlqyera dhe të komentuara në shoëbiz-in shqiptar. Ajo provokon herë pas herë “flakë” në rrjet, me fotot e saj seksi, ku bien në sy format mbresëlënëse trupore. Së fundmi Oriola Marashi po njeh sukses ndërkombëtar së fundmi në fushën e modelingut. Një nga firmat më prestigjioze në botë, pikërisht firma GUESS ka vendosur që modelen ta përzgjedhë si një nga vajzat që përfaqëson imazhin e saj nëpër botë.

Së fundmi modelja seksi ka marrë një surprizë të bukur që çdo femër do e donte. Ajo ka publikuar në Instastory një video ku tregon një buqetë gjigante me trëndafila të kuq.

Modelja seksi nuk ka zbuluar se nga i ka ardhur kjo surprizë, megjithatë ajo duhet të jetë ndjerë shumë speciale.

Epo jo vetëm Kylie Jenner dhe Tayna marrin surpriza të tilla.

 tee.jpg

 ket.png

Article Logic
Execution time: 0.0092120170593262