INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ronaldo baba për herë të pestë?! Pas pamjeve që bënë xhiron e rrjetit, Georgina i bën lëmsh të gjithë me këtë FOTO

Ronaldo baba për herë të pestë?! Pas pamjeve që bënë xhiron e rrjetit, Georgina i bën lëmsh të gjithë me këtë FOTO

Publikuar më: 10:48 01-08-2019

Modelja e njohur Georgina Rodriguez është mjaft e përfolur jo vetëm për shkak të karrierës së saj por edhe pasi prej vitesh e shohim krah futbollistit të njohur Cristiano Ronaldon.

Së fundmi në media u përfol për një shtatëzani të mundshme, ku e veshur me një fustan ngjitur pas trupit, modelja dukej e rrumbullakosur teksa shoqëronte partnerine saj në një event të “Marca”. Këto foto bënë xhiron e rrjetit, por çifti s’kanë reaguar ende.

marce.jpg

 

Mirëpo së fundmi Georgina ka pozuar në perëndim es palmave. Tepër tërheqëse dhe e bukut si gjithmonë, modelja ka vënë në pah pjesët më të mira trupore, por siç shihet ajo ka fshehur barkun dhe me siguri e ka bërë për të shtuar dyshimet.

 

ediles.png

 

Article Logic
Execution time: 0.003572940826416