INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk i dinte? Mediat ''tërbojnë'' Ronaldon! I tregojnë sa ''e lëvizshme'' ka qenë Georgina Rodriguez, ja e shkuara e saj! [FOTO]

Nuk i dinte? Mediat ''tërbojnë'' Ronaldon! I tregojnë sa ''e lëvizshme'' ka qenë Georgina Rodriguez, ja e shkuara e saj! [FOTO]

Publikuar më: 12:12 23-04-2019

Sa më shumë flitet për ndarje të mundshme, aq më shumë të dashuruar ndihen Ronaldo dhe partnerja e tij Georgina Rodriguez. Ata po jetojnë një romancë të lumtur dhe kanë një vajzë të quajtur Alana Martina. Ndërsa Ronaldo ka edhe tre fëmijë të tjerë të lindur me nëna zëvëndësuese, binjakët 2-vjeçarë Eva dhe Mateo, si edhe 8-vjeçarin Cristiano JR.

Para pak javësh në Georgina rrëfeu se si nisi dashuria e saj me Ronaldon, mirëpo një media portugeze nuk e do qetësinë e çiftit.

“Correio Da Manha”, që ka marrëdhënie të acaruara me Ronaldon, ka publikuar disa foto të Xheorxhinës me ish-të dashurit e saj. Në foto duket 24-vjeçaria në të kaluarën e saj. Këto pamje janë fshirë nga Instagrami i Xhorxhinës, pasi u lidh me yllin portugez, por ato nuk kanë mundur t’i shpëtojnë mediave.

Kjo media i ka kujtuar Ronaldon që Georgina përpara se të bëhej nëna e fëmijës së tij, nuk ka patur një të kaluar prej "shenjtoreje".

Artikulli i kujton "yllit" te futbollit qe të shoqen e ka "të lëvizur", ndaj mirë është ti përkushtohet sportit, përpara se herët apo vonë, të kthehet edhe ai vetë në një "opsion", njejtë si të deritanishmit e saj. E gjitha vjen pasi kohët e fundit çifti janë shfaqur më të dashuruar se kurrë, e kjo është një "luftë" mediatike e qartë për ti prishur qetësinë Ronaldos, e për ta ndikuar atë emocionalisht për keq.

collagedsa.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0035820007324219