INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shihni sa i është fryrë barku partneres shtatzënë së Cristiano Ronaldos [FOTO]

Shihni sa i është fryrë barku partneres shtatzënë së Cristiano Ronaldos [FOTO]

Publikuar më: 11:11 01-09-2017

Georgina Rodriguez po pret fëmijën e saj të parë nga ylli i futbollit botëror.

Dhe ajo po i kalon ditët e fundit të shtatzanisë duke u ngopur me diellin e fund-verës në Ibiza. Bukuroshja 23 vjeçare po shijon disa ditë pushime në ishullin spanjoll dhe është pikasur ndërsa fliste në foto. Natyrisht që gjëja e parë që spikat është barku i saj shumë i fryrë, i cili duket se rritet dita-ditës. Georgina shumë shpejt do t’i dhurojë fituesit të 4 Topave të Artë, fëmijën e tij të katërt, pasi Cristiano Jr. dhe dy binjakëve që erdhën në jetë më parë gjatë këtij viti.

georgrod.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034029483795166