INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë i bashkoi Lori Hoxhën dhe Cristiano Ronaldon [FOTO]

Çfarë i bashkoi Lori Hoxhën dhe Cristiano Ronaldon [FOTO]

Publikuar më: 13:51 22-12-2017

Lori Hoxha është një nga personazhet më të komentuar të showbizit shqiptar dhe shumë e pëlqyer nga femrat. Ajo është kthyer në një model për vajzat e reja që ato të inspirohen me tendencat më të fundit të modës dhe se si mund të kurojnë imazhin e tyre. Është fakt që Lori Hoxha është një fashion blogger e vërtetë dhe jo më kot është një nga personazhet më të ndjekur në rrjetet sociale, për stilin dhe sharmin e saj te veçantë, që shpalos në jetën e përditshme. Lori është shumë aktive në rrjetet sociale dhe ndan shumë moment nga jeta e saj e përditshme me ndjekësit në Instagram apo Snapchat.
Neve të intv.al na zuri syri diçka të përbashkët me Cristiano Ronaldon. Po të shikoni këtë foto të Lorit të postuar para disa ditësh në aeroport ku qëndronte ulur në një stol, ajo mban veshur një palë atletet të bardha të markës “Balenciaga”.

collageatletet.jpg


Mirëpo të njejtat atlete, vetëm se ngjyrë të zezë, i mban veshur në foton e tij të fundit në Instagram edhe ylli i futbollit, Cristiano Ronaldo.
“Balenciaga” u shpall dhe brandi më seksi i vitit 2017, kështu që themi me plot gojën se njerëzit seksi veshin gjëra seksi. Epo, Vip-at kanë shije të njejta…

collagethesam.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0038599967956543