INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E dinit? Cristiano Ronaldo ndjek këtë këngëtare shqiptare në Instagram [FOTO]

E dinit? Cristiano Ronaldo ndjek këtë këngëtare shqiptare në Instagram [FOTO]

Publikuar më: 17:23 15-02-2018

Ai shpesh herë shihet krah vajzave më seksi në botë, por njëkohësisht është ndër futbollistët më të mirë, për të mos thënë më i miri në futboll. Të paktën kështu e kanë cilësuar kritikët dhe shumë prej ndjekësve të futbollit. Ronaldo në llogarine e tij të Instagramit ka më shumë se 121 milion ndjekës dhe ai ka vendosur të ndjekë vetëm 388 persona. Një ndër personat në listën e të ‘përzgjedhurve’ të Cristianos është edhe shqiptarja e njohur, Rita Ora. Dyshja madje kanë pëlqyer shpesh herë postimet e njëri-tjetrit./intv.al/

cristiano_follow_Rita.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0031449794769287