INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rita Ora seriozisht probleme me frymëmarrjen, merr trajtim mjekësor [FOTO]

Rita Ora seriozisht probleme me frymëmarrjen, merr trajtim mjekësor [FOTO]

Publikuar më: 17:30 15-02-2018

Edhe pak ditë më parë u fol në media se Rita Ora po kalonte disa probleme shëndetësore dhe se për këtë po merrte trajtim mjekësor.

Këngëtares i duhet të jetë gati për performancat e saj edhe pse problemet me frymëmarrjen vazhdojnë ta shqetësojnë ende.

Rita ka publikuar një video në Instagramin e saj ku duket se po aplikon një proçedurë mjekësore, e quajtur “aerosol” për problemet me frymëmarrjen si dhe ushtron shumë prova për zërin.

“Erosol për zërin tim, do të jem kështu edhe në avion”- ka shkruar këngëtarja.

28052585_10210666218233552_637368597_n.png

28053296_10210666218073548_1439230691_n.png

Article Logic
Execution time: 0.003633975982666