INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ta ketë mësuar Maluma?! Rita Ora publikon këtë foto ku duket shumë sensuale, ja si e quan Bebe Rexha para gjithë botës [FOTO]

Ta ketë mësuar Maluma?! Rita Ora publikon këtë foto ku duket shumë sensuale, ja si e quan Bebe Rexha para gjithë botës [FOTO]

Publikuar më: 18:58 23-04-2018

Bebe Rexha ka dy fjalë për t’i thënë Ritës!

Çdo ditë e më shumë këngëtaret shqiptare po na bëjnë krenarë në të gjithë botën. I shohim në koncerte të ndryshme, në eventet më të rëndësishme, por edhe në vendet e para të sharteve muzikore ndërkombëtare dhe sigurisht që nuk mund ta fshehim kënaqësinë që na dhurojnë me suksesin e tyre.

Por ndihemi edhe më mirë, kur shohim se kanë një marrëdhënie të mirë me njëra-tjetrën e kur themi këtë e kemi fjalën për Bebe Rexhën dhe Dua Lipën. Dy këngëtaret shqiptare njihen për shoqërinë që kanë dhe shpesh herë lënë komente në fotot e njëra-tjetrës. Sot e kishte rradhën Bebe e cila ka komentuar në një foto të fundit të Ritës.

Kjo e fundit është shfaqur shumë sensuale me të zeza dhe me një make up të bukur, ndërkohë që Bebe Rexha e quan “damn mami”, që do të thotë “sa seksi” latinisht dhe i ka vendosur një emoji flakë.  E kemi vënë re që Bebe Rexha ka një miqësi të mirë, mos vallë ia ka mësuar ai dy fjalë latinisht.

natemai.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0033810138702393