INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS

"Njëherë gjoksin tani b...n" Komentuesja fyen Françeskën e BBA por ajo ia kthen kështu [FOTO]

Publikuar më: 21:00 15-02-2018

Franceska Jaçe është ndër modelet më seksi në vend. Shpesh herë ish-banorja e BBA shfaqet shumë provokuese në rrjete sociale. Së fundmi ajo ka publikuar disa foto ku tregon format e saj bombastike dhe fokusi në foton e fundit janë të pasmet e saj. Kaq është dashur në rrjet dhe kanë ‘plasur’ komentet e shumta, shkruan intv.al. Madje Françeska nuk ka nguruar t’iu përgjigjet edhe komenteve negative në këtë post.

'Njëherë gjoksin tani b...n, po pse nuk del nudo komplet apo i bën pjesë pjesë' shkruan një komentuese, por Jaçe nuk ia lë me aq.

“ Do vesh çarçaf për plazh herë tjetër”, ia kthen modelja seksi./intv.al/

e1b6b838-e205-4f97-9d8f-2419a9c29d6c.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.00341796875