INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi doli NUDO në plazh, ish-banorja e Big Brother ju prezanton me shtëpinë e Vin Diesel [FOTO]

Pasi doli NUDO në plazh, ish-banorja e Big Brother ju prezanton me shtëpinë e Vin Diesel [FOTO]

Publikuar më: 20:02 19-02-2018

Në këto ditë të ftohta dimri, modelja e njohur shqiptare ka zgjedhur të relaksohet në një nga vendet më ekzotike dhe një nga plazhet më të bukura në botë. Bëhet fjalë për ish-banoren e Big Brother, Françeska Jaçe e cila ka vendosur të pushojë në Punta Cana nga ku na ka dhuruar me të vërtetë disa foto seksi, por edhe NUDO.

Në serinë e fotove në “instastory”, Françeska teksa po udhëtonte me jaht, na ka treguar se ka kaluar pranë shtëpisë së aktorit të njohur Vin Diesel.  ‘’Shtëpia e Vin Diesel” shkruan modelja në postimin e saj ndërsa ka rrethuar në postim e saj vilën e aktorit të “Fast and Furious”.

vinii.jpg

Article Logic
Execution time: 0.004680871963501