INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vajzat seksi shqiptare që shkrinë borën me këto poza të nxehta [FOTO]

Vajzat seksi shqiptare që shkrinë borën me këto poza të nxehta [FOTO]

Publikuar më: 12:13 28-02-2018

Temperaturat e ulëta nuk i kanë penguar aspak vajzat seksi shqiptare që të sfidojnë të ftohtin.

Ndërkohë që të tjerët kanë nxituar të vishen trashë dhe të shijonë dëborën,Morena Taraku, Françeska Jaçe dhe Xhesika Ndoj sjellin këto postime përvëluese, vetëm me të brendshme.

Françeska postoi një foto nga pushimet ku tregonte të pasmet bombastike dhe shkruante: "Është ftohtë apo kam vapë unë?"

84945-640-0-5a95d4a89668e.jpg

Ndërsa Morena shfaqej në vaskë e veshur me një body të zi të tejdukshëm ku tregonte qartë gjoksin dhe shkruante: "Le të bjerë borë'.

84941-640-0-5a95d4a891d97.jpg

Xhesika Ndoj u shfaq e veshur me bikini dhe peliçe të verdhë .

huhhnu.png

84944-640-0-5a95d4a896464.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035538673400879