INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Françeska Jaçe dhe Oriola Marashi: E njëta veshje, e njëjta pozë dhe i njëjti vend [FOTO]

Françeska Jaçe dhe Oriola Marashi: E njëta veshje, e njëjta pozë dhe i njëjti vend [FOTO]

Publikuar më: 15:45 12-03-2018

Ato të dyja nuk i bashkonte diçka tjetër veç detajeve të njëjta në këto foto të tyre.

Oriola Marashi në morinë e fotove joshëse në arsenalin e saj të fotove numëron edhe atë ku ka dalë në Fontana Di Trevi në Itali.Por edhe një tjetër modele shqiptare mban titullin e 'vajzës seksi’. Këtë herë Oriola dhe Françeska Jaçe kanë bërë xing jo vetëm me veshjen e njëjtë; fustan i zi dhe çizme të gjata, por edhe  afërsisht me të njëjtën pozë dhe të njëjtin vend. Mbetet të themi: Gjeni dallimin.

tgryrtyrt.png

 

 kllll_1520859777-6066609_2.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033390522003174