INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Me Oriolën para mbi kofano dhe naçut e OTR brenda në makinë, Noizy bën namin me këtë VIDEO

Me Oriolën para mbi kofano dhe naçut e OTR brenda në makinë, Noizy bën namin me këtë VIDEO

Publikuar më: 23:34 25-04-2018

Grupi OTR sa vjen po zgjerohet dhe po vjen akoma më shumë në vemendjen e publikut. Prurjet e reja si Oriola Marashi kanë qenë padiskutim sukes për këtë grup, pas largimit të yllit të muzikës shqiptare, Encës.
Mirëpo perveçse se kolege, ata janë edhe miq shumë të mirë dhe kjo vërehet nga videot e shumta që postojnë. Së fundmi naçut dhe Oriola po bejne një xhiro ndryshe me makinë. Mund ta quajmë ndryshe pasi këtë herë Oriolën e shohim para mbi kofanon e makinës. Ndërkohë Noizy, Varrosi dhe naçut e tjerë ndodhen brenda në makinë, siç mund ta shihni edhe në videon më poshtë./intv.al/

 

Article Logic
Execution time: 0.0037219524383545