INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Do habiteni! Me siguri e keni humbur këtë detaj në Instagramin e Almeda Abazit [FOTO]

Do habiteni! Me siguri e keni humbur këtë detaj në Instagramin e Almeda Abazit [FOTO]

Publikuar më: 23:27 25-04-2018

Almeda Abazi është në një ndër personazhet më të përfolur në median shqiptare por jo vetëm. Edhe media turke shpeh herë i dedikon artikuj asaj dhe bashkëshortit të saj, aktorit Tolgahan Sayisman.
Moderatorja shqiptare është shumë aktive dhe në rrjete sociale, sidomos Instagram. Madje ka mbi 400 mijë ndjekës, por një detaj na ka rënë shumë në sy. Almeda ka vendosur që pothuajse në të gjitha fotot me përjashtim të ndonjë fotoje apo videoje të veçantë, ajo ka ndaluar fansat të komentojnë dhe pse është e sigurt që do merrte shumë komente. Pse kjo zgjedhje vallë? Kjo ende nuk dihet, por me siguri DM (mesazhet) e Almedës duhet të jenë plot./intv.al/

almee.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0032320022583008