INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
‘Mbretëreshat e OTR kokë më kokë!” Kur NANA bën ‘bashkë’ Encën dhe Oriola Marashin [FOTO]

‘Mbretëreshat e OTR kokë më kokë!” Kur NANA bën ‘bashkë’ Encën dhe Oriola Marashin [FOTO]

Publikuar më: 23:15 25-04-2018

Dikur ishte Enca ‘mbretëresha’ e grupit OTR dhe mikesha më e mirë e reperit dhe themeluesit të grupit, Noizy-t. Por tashmë gjërat kanë ndryshuar dhe tashmë mikesha më e mirë e Zinizin shihet të jetë modelja Oriola Marashi. Kjo e fundit tashmë është pjese e grupit OTR dhe pritet të ‘shpërthejë’ me produksionet muzikore.
Mirëpo VIP-at shqiptarë kanë rënë ‘pre’ e ‘virusit’ më të ri në rrjete sociale, shprehjeve të personazhit më të përfolur në median në Insta, ‘Nanën’. Kemi parë Oriola Marashin që në shumë komente lë shprehjet e tij. Por edhe Enca nuk ka mundur të mos i shpëtojë këtij ‘virusi’, siç mund ta shohim dhe në foton më poshtë. Epo ‘nana’ është ‘nana’!/intv.al/

en_or.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034008026123047