INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Enca nuk ndalet së bëri TWERK, modeli portugez i lë këtë koment këngëtares [FOTO]

Enca nuk ndalet së bëri TWERK, modeli portugez i lë këtë koment këngëtares [FOTO]

Publikuar më: 20:15 24-04-2018

Enca dhe Pierluigi Fracassi, model portugez kanë krijuar një shoqëri vërtet të mirë pas videoklipit “Dua”. Të dy u komentuan shumë pas skenave HOT në klip ku shumë menduan se mos kishte diçka mes dyshes, por këto supozime u hodhën poshtë nga këngëtarja shqiptare. 

Së fundmi, Enca ka postuar një video teksa bën ‘twerk’ dhe nuk ndalon edhe pse po e thërrasin. Në videon e postuar në Instagram, edhe Pierluigi ka diçka për t’i thënë yllit shqiptar. 

“Shkëlqenn”, shkruan Fracassi, ndërkohë Enca ia kthen “Ay ay ayy”./intv.al/

30776993-10211683644756066-164207530-n.jpg

 

E

nca nuk ndalet së bëri TWERK, modeli portugez i lë këtë koment këngëtares [FOTO]

Enca dhe Pierluigi Fracassi, model portugez kanë krijuar një shoqëri vërtet të mirë pas videoklipit “Dua”. Të dy u komentuan shumë pas skenave HOT në klip ku shumë menduan se mos kishte diçka mes dyshes, por këto supozime u hodhën poshtë nga këngëtarja shqiptare.

Së fundmi, Enca ka postuar një video teksa bën ‘twerk’ dhe nuk ndalon edhe pse po e thërrasin. Në videon e postuar në Instagram, edhe Pierluigi ka diçka për t’i thënë yllit shqiptar.

“Shkëlqenn”, shkruan Fracassi, ndërkohë Enca ia kthen “Ay ay ayy”./intv.al/

Article Logic
Execution time: 0.0035951137542725