INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U habitët nga garderoba e Alketa Vejsiut? Majk ua mbyll gojën të gjithëve! Poston foto nga garderova e tij, Versace... [FOTO]

U habitët nga garderoba e Alketa Vejsiut? Majk ua mbyll gojën të gjithëve! Poston foto nga garderova e tij, Versace... [FOTO]

Publikuar më: 20:09 24-04-2018

Majk është një ndër këngëtarët më të talentuar shqiptar, padyshim zëri tij i veçantë dhe mënyra e tij e veçantë e të veshurit e kanë bërë këngëtarin të bjerë në sy dhe të komentohet shumë nga fansat e tij.

Ditën e sotme reperi ka treguar në Instastory komodinën ku mban rresht syzet firmë, disa prej të cilave i ka përdorur edhe në klipe.

Ndërsa në një postim tjetër Majk tregon se i ka ardhur një kostum Versace, por nuk e zbulon atë nga paketimi, duke e lënë kështu sekret deri kur t'ja shohim veshur.

Pra, jo vetëm vajzat VIP të showbizit kanë veshje firma e garderoba të pasura me veshje apo këpucë. Edhe reperët janë po ashtu të fiksuar me firmat dhe një aksesor të caktuar, si për shembull syzet në rastin e Majkut.

majkkk.jpgmajk_brenda.jpg-640-0-5adf6233daa1a.jpgmajk.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0028009414672852