INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sa gallatë! Enca bën arabin të përdorë ‘google translate’ dhe t’i shkruajë këto fjalë në shqip: Nxirr b*thën ... [FOTO]

Sa gallatë! Enca bën arabin të përdorë ‘google translate’ dhe t’i shkruajë këto fjalë në shqip: Nxirr b*thën ... [FOTO]

Publikuar më: 20:36 25-04-2018

“Arabët e Encës” janë shumë të famshëm edhe në Shqipëri, kjo pasi shumë e komentojnë këngëtaren edhe per faktin se ka fansa edhe nga Arabia. Ishte kënga “A po t’pëlqen”, ajo që e shndërroi Encën në një yll me famë ndërkombëtare. 

Fansat e huaj nuk e kanë harruar këngëtaren madje sa vijnë edhe shtohen kot nuk ka Enca mbi 1.7 milion ndjekës në Insta. Në komentet e videos kur ajo shfaqet në plazh shihet edhe komenti që Enca ka lënë vetes dhe po aty një fans ka komentuar në shqip por duket njësoj sikur të kishte përdorur ‘Google Transalate’ dhe nëse hapni profilin e tij, do shihni se është nga Arabia, të paktën kjo kuptohet. 

"Enca po nxirr b*then ti edhe pret mos shfaqen", shkruan ai. Mirëpo ku i dihet shqiptarët ndodhen ngado edhe mos ndoshta edhe fansi ka një ‘dell’ shqiptari./intv.al/

545476b2-7e8a-4fef-93ce-a54f8a578c1d.jpg

ë
Article Logic
Execution time: 0.0043010711669922