INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi e akuzuan se i bëri “diss” Oriola Marashit me shalët e gjata, Linda Rei ka dy fjalë për modelen: Përpara se...[FOTO]

Pasi e akuzuan se i bëri “diss” Oriola Marashit me shalët e gjata, Linda Rei ka dy fjalë për modelen: Përpara se...[FOTO]

Publikuar më: 19:18 27-04-2018

Disa gjëra duhen sqaruar njëherë e mirë!

Oriola shkaktoi “tërmet” para pak ditësh në rrjetet sociale ku publikoi një foto në të cilën ekspozonte trupin e saj prej modeleje dhe përdori një përshkrim “shala ime më e gjatë se karriera jote”. Por më pas u përhap lajmi se Linda Rei përpiqej të sfidonte hapur me format e saj modelen bukuroshe shqiptare.

Mirëpo Linda e mohoi kategorikisht atë me anë të një postimi në Instastory ku ka shkruar se nuk ekziston asnjë sfidë, ndërsa ka shtuar se që të arrijë në format e Oriolës, i duhet të dobësohet edhe 30 kg të tjera.

“E imja nuk qe absolutisht sfidë, thejsht u inspirova me shikimin e saj. Duhet të dobësohem nja 30 kg përpara se të sfidoj një supermodele si Orjola”, ka shkruar Linda.

exp.png

Article Logic
Execution time: 0.0037660598754883