INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Luana publikon këtë foto provokuese, por nuk po e kuptojmë kush është “BISHA” [FOTO]

Luana publikon këtë foto provokuese, por nuk po e kuptojmë kush është “BISHA” [FOTO]

Publikuar më: 19:59 27-04-2018

E ka pak qejf të lerë vend për diskutim!

Luana është një nga femrat më të komentuara të ekranit dhe njëkohësisht shumë e ndjekur në rrjetet sociale ku në Instagram numëron mbi 1 milion ndjekës. Ajo i mban gjithmonë të përditësuar fansat me foto e video të ndryshme si nga jeta personale edhe ajo profesionale. Mirëpo kujdeset që gjithnjë të tregojë linjat e saj trupore.

Të njejtën gjë ka bërë ditën e sotme ku ka publikuar një foto pranë një makine luksoze të tipit G Class. Makina e zezë, Luana e veshur me të zeza ku ka treguar këmbët e saj seksi, ndërkohë që si dicciturë ka përdorur fjalën “BISHA”. Për kë e ka patur vallë, për veten apo për makinën.

 lui.png

Article Logic
Execution time: 0.0025749206542969