INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
‘I q*ve robt!’ Me siguri e keni humbur momentin ku Oriola Marashi SHAN kur ishte mbi kofanon e makinës së Noizy-t [VIDEO]

‘I q*ve robt!’ Me siguri e keni humbur momentin ku Oriola Marashi SHAN kur ishte mbi kofanon e makinës së Noizy-t [VIDEO]

Publikuar më: 20:19 26-04-2018

Mbrëmja e kaluar i gjeti naçut e grupit OTR dhe Oriola Marashin duke bërë xhiro rrugëve dhe ajo që tërhoqi vëmendje ishte vendi ku qëndronte modelja. Ajo u pa e ulur mbi kofanon e makinës teksa Noizy i jepte dhe brenda në makinë ishin varrosi dhe dy djem të tjerë nga grupi.

Mirëpo në një moment një nga çunat tregon një batutë dhe teksa ngatërrohet Oriola qesh me të madhe dhe si ‘lace’ i fut një të sharë: “HAHAHA, i q*ve robt’, shprehet Oriola në videon më poshtë të siguruar nga intv.al

Article Logic
Execution time: 0.0019638538360596