INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Françeska Jaçe sapo na vuri “flakën” me fotot e fundit: Është ftohtë apo kam vapë unë? [FOTO]

Françeska Jaçe sapo na vuri “flakën” me fotot e fundit: Është ftohtë apo kam vapë unë? [FOTO]

Publikuar më: 23:39 27-02-2018

Nëse keni ftohtë, shihni këto foto të Françeskës!

Françeska Jaçe është një ndër vajzat më seksi në showbizin shqiptar, asetet e saj janë komentuar gjerësisht dhe shkak për këtë janë bërë fotot “hot” që ajo poston në rrjetet sociale.
E kemi të vështirë të gjejmë një foto të Françeskës ku nuk ka “doza” sensualitet pasi postimet e saj në rrjetet sociale janë njëri më provokativ se tjetri.

I tillë është edhe i fundit i publikuar në Instagram, ku modelja shfaqet e veshur me bikini të kuqe ndërkohë që ka ekspozuar të pasmet bombastike. Por diçitura e fotos është epike: “Është ftohte apo kam vap une?”, shkruan ajo si dhe vendos 2 emoji tundues.

mozik.png

 

Më pas ajo poston një tjetër foto ku shfaqet shumë seksi dhe vendos një emoji çokollate.

jace.png

 

Article Logic
Execution time: 0.0034730434417725