INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'Vuaj nga ankthi!' Habit Lori Hoxha, shihni çfarë e shqetëson yllin e Top Media-s [FOTO]

'Vuaj nga ankthi!' Habit Lori Hoxha, shihni çfarë e shqetëson yllin e Top Media-s [FOTO]

Publikuar më: 20:06 19-02-2018

Lori Hoxha mund të themi pa frikë se është ndër blogeret më të famshme shqiptare dhe më të pëlqyera. Trashëgimtarja e ‘Top Media’ na ka habitur të gjithëve me deklaratën e bërë në SnapChat.

“Një fakt qesharak: Ankthi nuk më lë të bëj gjumë e qetë”, shkruan Lori duke na habitur me këtë post. Duhet thënë se Lori në foton e postuar duket në super formë por si duket ka dashur të ndajë me të gjithë në këtë fakt./intv.al/

28190476_10215084395613877_1088291565_n_1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0031390190124512