INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Emocionuese dhe prekëse! Rita Ora “djeg” skenën e qan së bashku me publikun për AVICII-n, mos e humbisni! [VIDEO]

Emocionuese dhe prekëse! Rita Ora “djeg” skenën e qan së bashku me publikun për AVICII-n, mos e humbisni! [VIDEO]

Publikuar më: 21:11 27-04-2018

Vdekja e Avicii-t i tronditi të gjithë, por Rita Ora me siguri e ka përjetuar më shumë! Rita Ora ka nisur turin e saj muzikor dhe ka përformuar para publikut të Holandës, shtet i cili ka festuar “Ditën e Mbretit”, por sigurisht që nuk mund t’i kushtonte disa minuta të bukura Avicii-t.

Në një moment, teksa po qëndronte në skenë, Rita thotë disa fjalë për Aviciin, qan në skenë dhe performon këngën “Lonely Together”, një bashkëpunimin me Dj që u nda nga jeta para pak ditësh.  Jo vetëm që shpërtheu në lot vetë, por edhe emocionoi të gjithë publikun e pranishëm.

Article Logic
Execution time: 0.0038230419158936