INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ronaldon se lënë rehat! Pornostarja e njohur rrëfen natën e nxehtë me sulmuesin: Më ftoi në suitë dhe...[FOTO]

Ronaldon se lënë rehat! Pornostarja e njohur rrëfen natën e nxehtë me sulmuesin: Më ftoi në suitë dhe...[FOTO]

Publikuar më: 19:51 07-03-2018

Duket shumë familjar, por edhe Ronaldo bën jetë të shthurur! 

Ai është padiskutim një nga njerëzit më me ndikim në botën e sportit dhe jo rrallë herë është përfolur për lidhje me femra të njohura dhe ato vetëm për një natë në hotel. Së fundmi një aktore e njohur e filmave porno, Angela White rrëfeu një histori interesante me futbollistin e njohur, Cristiano Ronaldo.

Vetëm dy ditë më parë Angela mbushi 33 vjeç ajo tha se ka pasur një romancë disa-orëshe me yllin portugez të Realit të Madridit.

“U takuam në një festë në Sidney dhe në fakt isha unë ajo që flirtova e para me të. Pas feste, Cristiano më ftoi në suitën e tij dhe kaluam natën bashkë. Vetëm në mëngjes, në fakt ishte drekë, pasi u zgjuam shumë vonë, ai mësoi se kush jam unë dhe preferoi që të mos mbajmë kontakte”, rrëfeu Angela.

angela.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035209655761719