INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'Tre shqiptare në Top20!' Bebe Rexha u krenua me Rita Ora-n dhe Dua Lipa-n, kjo e fundit i kthehet kështu [FOTO]

'Tre shqiptare në Top20!' Bebe Rexha u krenua me Rita Ora-n dhe Dua Lipa-n, kjo e fundit i kthehet kështu [FOTO]

Publikuar më: 18:54 07-03-2018

Mbrëmjen e kaluar Bebe Rexha na ka bërë krenarë të gjithëve me postimin e bërë në Instagram ku në një farë mënyrë ka bërë bashkë edhe Rita Ora-n e Dua Lipa-n. Ajo ka publikuar Top Listën e U.K iTunes, pjesë e së cilës janë edhe Dua e Rita. Dhe në mbishkrimin ku tregonte se ishte krenare se 3 shqiptare ishin pjesë e yjeve në atë Top20, Rexha bëri tag edhe dy vajzat shqiptare me famë botërore. Por këtë herë vetëm njëra prej tyre ka reaguar, edhe ajo është Dua Lipa. Ajo dërgon shumë dashuri te Bleta dhe më poshtë do mund të shihni komentin e lënë të Duas për Beben. Po Rita? Ende nuk ka reaguar por ne presim!/intv.al/

edfgh.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0037469863891602