INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ora 3 e mëngjesit e gjen Dua Lipa-n të pirë dhe duke i bërë tatuazh shokut këtë emër shqiptar [FOTO]

Ora 3 e mëngjesit e gjen Dua Lipa-n të pirë dhe duke i bërë tatuazh shokut këtë emër shqiptar [FOTO]

Publikuar më: 22:26 26-04-2018

Të dehesh dhe të bëhesh 'tapë nga alkooli' nga VIP-at tanë shqiptare duket ende të jetë tabu, por si duket një prej tyre nuk e ka fare problem ta tregojë këtë gjë. Bëhet fjalë për Dua Lipa-n, e cila me anë të nje postimi në Instagram na tregoi sesi kishte kaluar mbrëmjen e kaluar.
E ndodhur mes miqsh Dua na tregon sesi ishin dehur dhe një ndër çmenduritë që kishte bërë gjatë mbrëmjes ishte tatuazhi qe i beri mikut te saj. Ajo vendosi t’I shkruajë një emër shqiptare pikërisht emrin e saj, “Dua” dhe tatuazhi u bë në këmbën e mikut të saj nga vetë ajo. Rezultati? Ua tregon Dua në postimin më poshtë./intv.al/

 

Article Logic
Execution time: 0.0034370422363281