INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Të gjithë kanë gabuar! Me siguri edhe ju nuk i gjetët të pasmet e kujt janë këto në FOTO

Të gjithë kanë gabuar! Me siguri edhe ju nuk i gjetët të pasmet e kujt janë këto në FOTO

Publikuar më: 22:35 26-04-2018

Për të mos thënë 100%, shumë prej jush zor se do i dalloni këto forma...

Pasi ta shihni me siguri do thoni: “Qyqja, po kjo ç’ishte!”. Shumë që janë pyetur nëse i njohin këto forma të gjithë kanë dhënë emra vajzash mjaft të njohura të showbiz-it shqiptar por edhe të huaj. Nëse edhe ju do të mendonit se mund të ishte Amber Rose, do ishit afruar pasi kanë të përbashket flokët e shkurtra.

Por mos ndoshta duhet të dyshoni se nuk janë të pasme femre? Më poshtë do shihni se nuk është asnjë nga ato që menduat por është grimieri i Kylie Jenner dhe shoku i Anxhelina Hadërgjonajt, Arieli. Me siguri jeni habitur por ja që ndonjëherë një foto të gënjen./intv.al/

 

?Day 2• swipe left ⬅️ custom fit @angelbrinks ✔️ #makeupbyariel #coachella

A post shared by ARIEL (@makeupbyariel) on

Article Logic
Execution time: 0.0035240650177002