INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sot është një nga modelet më “HOT”, por shihni si dukej Oriola Marashi “para kredisë” [FOTO]

Sot është një nga modelet më “HOT”, por shihni si dukej Oriola Marashi “para kredisë” [FOTO]

Publikuar më: 19:16 07-03-2018

Do e njihnit? 

Oriola Marashi është një nga modelet më seksi e cila na dhuron shumë foto seksuale në rrjetet sociale, foto të cilat ngjallin shumë debate.Por nëse ishit kuriozë të dinit se si dukej Oriola, vite më parë, këtë kureshtje ua shuan këngëtari Gjergj Kaçinari i cili ka publikuar një foto të vitit 2012 së bashku me Oriolën.

Megjithatë me atë çfarë shohim në këtë foto Marashi ka ndryshuar shumë pamjen e saj. Në këtë foto të dy shfaqen mjaft të vegjël në moshë dhe me siguri kanë qenë shokë klase në lice.

“Para kredisë (part 2) Oriola Marashi,”-shkruan Gjergji krahas fotos së publikuar në rrjete sociale.

gjergji.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034110546112061