INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Cristiano Ronaldo shfaqet në publik me të dashurën! A është ajo vërtetë shtatzënë? [FOTO]

Cristiano Ronaldo shfaqet në publik me të dashurën! A është ajo vërtetë shtatzënë? [FOTO]

Publikuar më: 09:08 10-07-2017

Ata e bënë publike romancën e tyre publike në nëntor kur po shijonin një takim në Disneyland të Parisit.

Dhe Cristiano Ronaldo me të dashurën e tij Georgina Rodriguez dhuruan një tjetër shfaqje publike së bashku ndërkohë që dolën për të darkuar gjatë pushimeve të tyre në Ibiza. Bukuroshja 23 vjeçare është përfolur shumë në media se aktualisht është shtatzënë me yllin portugez të futbollit, por nga fotot nuk ta krijonte përshtypjen. Pavarësisht se ajo kishte veshur një këmishë të ngushtë, sërish barku i saj nuk u duk veçanërisht i fryrë. Edhe pse, kështu si bëhet me fëmijë Cristiano pa e marrë vesh askush deri në momentin e fundit, nuk i dihet kurrë nga mund të dalë...

crr1.jpg

crr2.jpg

crr3.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0028259754180908