INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS

Los chicos divirtiéndose ?? The boys having fun??

A post shared by Leo Messi (@leomessi) on

Messi dhe Suarez, “çmenduri” në pushime [VIDEO]

Publikuar më: 10:17 10-07-2017

Lionel Messi po shijon muajin e mjaltit së bashku me gruan e tij Antonella një javë pas dasmës së tyre të madhe.

Gjatë fundjavës yllit të Barcelonës iu bashkua edhe Suarezi së bashku me familjen e tij.

Ata kanë postuar një video ku në një pishinë të vogël luajnë “tenis” me kokë me një top futbolli.

Article Logic
Execution time: 0.0028979778289795