INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mësohet gjinia e fëmijës që presin Ronaldo e Georgina

Mësohet gjinia e fëmijës që presin Ronaldo e Georgina

Publikuar më: 08:14 10-07-2017

Ronaldo do të bëhet baba për herë të katërt, pas lindjes së binjakëve (Eva dhe Mateo).

Sipas “The Sun”, Georgina dhe Ronaldo po presin një vajzë, e cila pritet të lindë në tetor.

Cristiano Ronaldo është fotografuar në Ibiza duke qëndruar mbi një “flyboard”, gjatë pushimeve që po kalon me të dashurën Georgina Rodriguez, djalin e tij Cristiano Jr dhe gjithë familjen.

 

Article Logic
Execution time: 0.0028247833251953