INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U akuzua se përdhunoi ish-gruan e shqiptarit, merret vendimi për Cristiano Ronaldon, ja ç’ka ndodhur! [FOTO]

U akuzua se përdhunoi ish-gruan e shqiptarit, merret vendimi për Cristiano Ronaldon, ja ç’ka ndodhur! [FOTO]

Publikuar më: 11:16 05-06-2019

Para pak muajsh bëri bujë lajmi që Rolando është akuzuar se ka përdhunuar një femër, lajm për të cilin reagoi dhe vetë futbollisti dhe mamaja e tij. Mirëpo kjo ngjarje ka marrë fund pasi mësohet se është mbyllur përfundimisht historia e një përdhunimi të mundshëm të Kathryn Mayorga-s nga CR7.

Sipas “Bloomberg”, mësuesja, që në vitin 2018 hodhi akuza të rënda ndaj portugezit për dhunë seksuale, e ka tërhequr denoncimin me vullnet të plotë.

Nuk dihet nëse mes palëve ka patur një marrëveshje (CR7 mund ta ketë paguar për tërheqjen e denoncimit), por tashmë është e sigurt që Ronaldo do të jetë i fokusuar vetëm në fushën e blertë, teksa në mbrëmje do të jetë pjesë e përfaqësueses luzitane në përballjen me Zvicrën në gjysmëfinalen e Nations League.

 

rket.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0031671524047852