INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upsss! Modelja SEKSI shqiptare refuzon të kalojë një natë me Ronaldon dhe e tha shumë TROÇ! [FOTO]

Upsss! Modelja SEKSI shqiptare refuzon të kalojë një natë me Ronaldon dhe e tha shumë TROÇ! [FOTO]

Publikuar më: 15:05 16-04-2019

Ajo është një nga femrat më të komentuara në shoëbiz-in shqiptar. Së fundmi Erjona Sulejmani ka tërhequr vëmendjen e fansave të saj me përgjigjet që u ka dhënë ndjekësve që i kanë bërë pyetje në “Instastory”.

“A takohesh me ndonjë futbollit?” Pyetja është e njëjtë. Fansat e Eriona Sulejmanit janë shumë kurreshtarë për të kuptuar se pas historisë me Xhemailin modelja shkodrane do të tentojë të lidhet me një futbollist tjetër.

Ajo ka qenë e qartë për këtë çështje, i ka mjaftuar lidhja me ish-in e saj. Por fansat vijojnë ta “bombardojnë” me pyetje e shumë prej tyre e shohin edhe në krah të Ronaldos. A do të donte bukuroshja shqiptare të kalonte të paktën një natë me “yllin” e Juventusit? Por edhe në këtë pikë, Erjona nuk është dakord.

Kjo nuk është hera e parë që Erjona refuzon të kalojë një natë me Ronaldon.

 

STARE.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0038249492645264