INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Hajde leku letër, hajde! Kim Kardashian i lë bakshishin e majmë kamarierit

Hajde leku letër, hajde! Kim Kardashian i lë bakshishin e majmë kamarierit

Publikuar më: 10:29 22-07-2022

Kim Kardashian ka shkuar në Australi për të takuar të dashurin e saj, Pete Davidson, i cili ndodhet atje me xhirimet e filmit "Wizards". Dyshja kanë darkuar në një restorant italian.

Kamarieri që i ka shërbyer Kimit ka treguar faturën e darkës që ka ngrënë çifti dhe ka treguar se ajo i la një bakshish të majmë.

“Sot mora porosinë e Kim në punë. Faleminderit për bakshishin e majmë”, shkruan ai duke i bërë tag edhe yllit televiziv.

Më tej kamarieri ka treguar se ka marrë një numër të madh mesazhesh nga fansat e Kim se çfarë ka porositur ylli i “The Kardashians” duke postuar edhe faturën. Siç shihet në foto, e gjithë darka e çiftit ka kushtuar, 576 dollarë.

 -640-0-fdcx-1-1658345635.jpg

-640-0-2-3-1658345634.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033371448516846