INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dafina Zeqiri aktore? Këngëtarja habit fansat me projektin e ri

Dafina Zeqiri aktore? Këngëtarja habit fansat me projektin e ri

Publikuar më: 11:27 22-07-2022

Tanimë mbi jetën e saj private dihet se është në një lidhje me Dj Geek, me të cilin ka një marrëdhënie prej kohësh.

Shpesh, bukuroshja është aktive me postime në rrjete sociale ku ndan me ne mjaft momente nga përditshmëria e saj. Së fundmi Dafi është përballur me një incident pas koncertit të saj.

Duket se së fundmi bukuroshen do ta shikojmë edhe në një fushë tjetër përveç muzikës, tashmë Dafina do të jetë edhe aktore dhe këtë na e ka treguar me anë të disa postimeve në Instastory.

 WhatsApp-Image-2022-07-20-at-10.07.47-PM.jpeg

Këngëtarja ka përformuar në një klub në Sarandë, ku i pranishëm ka qenë edhe partneri i saj. Sa i përket dëmtimit që ka pësuar këngëtarja, ajo nuk ka preferuar të tregojë më shumë detaje në lidhje me çfarë i ka ndodhur.

Kujtojmë gjithashtu se para disa kohësh, Dafi i është nënshtruar një operimi në gjurin e saj të djathtë, për shkak të lëndimit prej kohësh të ligamentit të përparmë. E në Instastory-n e saj para pak ditësh shfaqej duke vënë akull në vendin e lënduar, artistja na ka treguar se duke qenë se nuk ka kryer terapinë e nevojshme pas dëmtimit, tani e vuan shumë.

Article Logic
Execution time: 0.0018801689147949