INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Lidhja e Fifit dhe Adis Patushit është në krizë?! Ky DETAJ po i fut fansat në dyshime

Lidhja e Fifit dhe Adis Patushit është në krizë?! Ky DETAJ po i fut fansat në dyshime

Publikuar më: 13:30 21-07-2022

Fifi e Adisi janë ndër çiftet më të komentuara dhe tërheqin vëmendjen gjithmonë me postimet e tyre pikante në rrjetet sociale. Mirëpo një detaj ka zgjuar dyshimet se dyshja mund të jenë ndarë.

Kjo pasi prej dy javësh në llogarinë e Fifit në Instagram ajo po ndanë foto e vetme dhe kaq mjaftoi të ngrihen dyshimet, pasi dyshja publikonte shumë shpesh imazhe me njëri-tjetrin.

 

Article Logic
Execution time: 0.0034639835357666