INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Në prag të verës! Ju sugjerojmë trendet më të fundit të pantallonave që ju

Në prag të verës! Ju sugjerojmë trendet më të fundit të pantallonave që ju "mbajnë larg vapën" [FOTO]

Publikuar më: 14:55 15-05-2019

Vera po afron dhe pantallonat e shkurtra janë zgjedhja e duhur dhe më të preferuarat për të gjithë ne.
Mund t’i vishni gjatë ditës dhe gjatë natës, duke i kombinuar bukur.
Mund të kombinojmë fare mirë një palë pantallona xhins të shkurtra të grisura me një kanatiere me ngjyra të shumëllojshme duke i dhënë akoma dhe më shumë një pamje të bukur veshjes.
Duke mos lënë mbrapa as veshjen me të bardha nga koka deri tek këmbët e cila është kombinimi më perfekt në verë sidomos për femrat brune.
Më poshtë do të shikoni disa kombinime veshjesh të pantallonave të shkurtra.

5cdbf6f9e2feb1557857935-plus-size-pink-tie-dye-strappy-bodysuit.jpg

5cdbf704cd1d21557858005-11571982-3.jpg

1550484854_659_Women39s-Jeans-Jacket-Models-and-Combinations-2019.jpg

Emma-Watson-Cutoff-Shorts.jpg

181f8e0df669bd77c311bf06d148419b.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0013189315795898